Артикул: 2809
Немає в наявності
178 грн

-Собственный транспорт

-По Кривому Рогу и области, от 40 до 350 грн по Кривому Рогу

-Подьем на этаж платный. По предварительному согласованию

-Система скидок для строителей и строительных компаний

-Подробная информация по телефонам

(068) 002-10-01  (068) 250-10-10

-Специальные уловия и цена на крупный опт

-Подробная информация по телефонам 

(068) 002-10-01  (068) 250-10-10

Замовити
Замовити

Пильна шина Foresta 45 см
Кількість:
-+
Ціна: 178 грн

Дякуємо, Ваше замовлення прийнято.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Серед обов'язкових запасних частин будь-ланцюгової пилки - напрямна шина, робота без якої стає неможливою. Крім своєї основної функції, вона так само виконує захисну роль для ланцюга: циркулює масло від маслонасоса по всій своїй довжині, захищаючи ланцюг від швидкого зносу і розтягування.

При виборі шини для бензопили, необхідно врахувати такі параметри як крок, паз і допустима кількість ланок. Також має значення конфігурація хвостової частини, - вона повинна повністю збігатися з конфігурацією, яку передбачив виробник бензопили.

Навіть міцні шини для бензопил потребують додаткової мастилі через отвір з боку веденої зірочки. Щоб максимально продовжити термін служби направляє шини бензопили, ведіть контроль наявності масла для змащення в баку. Перевірка отвори для подачі масла на хвостовику шини на наявність бруду і тирси так само відіграє велику роль у продовженні життєвих ресурсів шини і ланцюга.

Направляюча шина для бензопили Дніпро-М буде зношуватися поступово і рівномірно, якщо час від часу перевертати і кріпити її зворотною стороною. Обов'язково в якості додаткового змащення веденої зірочки використовуйте літій-молибденовую мастило.

Довжина - 45 см
Крок - 0.325 "
72 ланки
Ширина ланки - 0.058 "