Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10
Головна / Каталог товарів / Дача, сад, город / Комплектуючі для садової техніки

Комплектуючі для садової техніки

Масло для садової техніки 1
  Комплектуючі для мотокіс і тримерів 2
   Ланцюги для пил 3

    Ми пропонуємо широкий вибір комплектуючих для садової техніки, щоб забезпечити безперебійну роботу інструментів. На сайті Zirka21 ви знайдете наступні комплектуючі для садової техніки:

    Котушки для газонокосарок – це основний комплектуючий для газонокосарок, який забезпечує якісну стрижку трави. Ми пропонуємо широкий вибір котушок різних марок та моделей.

    Леза для газонокосарок - це важливий комплектуючий для обрізання трав навколо країв ділянки та інших важкодоступних місць. Ми пропонуємо леза різних розмірів та форм, які ідеально підходять для вашої газонокосарки.

    Запасні частини для тримерів - це невеликі деталі, які можуть швидко зношуватися при інтенсивному використанні тримерів. Ми пропонуємо багатий вибір запасних частин, включаючи шнури, ножі, фільтри, свічки запалювання та багато іншого.

    Акумулятори та зарядні пристрої для садової техніки - це необхідні комплектуючі для багатьох електричних інструментів, таких як газонокосарки, тримери та мотоблоки. Ми пропонуємо широкий вибір акумуляторів та зарядних пристроїв для всіх типів садової техніки.

    На сайті Zirka21 ви знайдете всі необхідні комплектуючі для садової техніки. 

    Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

    Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

    В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.