Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10
Головна / Каталог товарів / Будівельні матеріали / Фарби, грунтовки, барвники

Фарби, грунтовки, барвники

Барвники 1
  Грунтовки 2
   Фарби для внутрішніх робіт 3
    Фарби для зовнішніх робіт 4
     Універсальні гумові фарби 5
      Емалі, лаки, розчинники 6

       Фарби, Ґрунтовки Зірка21. У нас ви завжди знайдете широкий асортимент будь-яких товарів для будівництва і ремонту. Завжди в наявності і під замовлення понад 20 000 найменувань різних найменувань товарів.
       Фарби та емалі використовується для отримання зовнішнього захисно-декоративного покриття до якого пред'являються підвищені вимоги стійкості до механічних пошкоджень, підвищеної вологості, різних біологічних факторів (цвіль, гниття, поразки грибком).

       Грунти, застосовуються для створення твердого грунту перед фарбуванням або нанесенням іншого декоративного покриття. Крім того, використання грунтів істотно знижує витрату дорожчих декоративних матеріалів.

       Грунтовка
       Під цією назвою проводиться ціла група матеріалів, яка в результаті висихання утворює прозору або непрозору однорідну плівку. Грунтовки, як правило, є суспензіями, тобто всередині рідини знаходяться найдрібніші частинки порошкоподібного твердого речовини (пігмент), тому перед використанням суміш рекомендується ретельно перемішати.

       Основне призначення грунтовок, забезпечення надійного зчеплення між поверхнею і матеріалом, що наноситься. Грунтовки бувають наступних типів:

       Грунтовки глибокого проникнення - суспензії на базі акрилових складів проникають всередину пористих матеріалів, скріплюючи їх під час висихання. Їх застосовують на штукатурних підставах, пористих бетонах, ракушняку, шлакоблоків і т.п. Вартість таких матеріалів в Києві не надто висока, тому їх рекомендується використовувати для підготовки підстави практично перед кожною фарбуванням або нанесенням штукатурки / шпаклівки.

       Грунтовки типу Бетонконтакт - призначені для обробки гладких, слабковбираючих поверхонь з низьким рівнем зчеплення (бетон, цегла).

       Грунтовки з кварцовим наповнювачем - використовуються для збільшення адгезії до будь-яких підстав, особливо до гладких поверхнях (до бетону, дереву, гіпсокартону, штукатурці, цеглі). До складу грунтовок даного типу входить кварцовий пісок.

       Грунтовки використовуються не тільки для зміцнення матеріалу, але і для захисту поверхні. Найбільш популярними виробниками, продукція яких реалізується в Києві є: Церезіт, Кнауф, Момент, Силтек.

       інтер'єрні фарби
       Найбільш часто для оздоблення інтер'єрів застосовують фарби трьох типів: водно-дисперсійні, масляні і алкідні (провідні виробники набагато більше видів, але найпопулярнішими є перераховані).

       Акрилові (водоемульсійні) - являють собою суміш з пігментів і полімерних частинок у водному розчині. Є найбільш «екологічними», швидко сохнуть, не мають запаху, але найменше стійкі. Для поліпшення експлуатаційних якостей в них додають акрил.
       Латексні - відрізняються від інших інтер'єрних фарб тим, що дуже швидко сохнуть. Утворюють матове, стійке до стирання покриття.
       Вибір інтер'єрних фарб залежить не тільки від ціни, але і від області їх застосування. Фарбування бетону, цегляних стін або штукатурки бажано здійснювати за допомогою водоемульсійних складів.

       Перед цим підставу слід обробити ґрунтовкою Церезіт СТ-19 або Кнауф Бетонконтакт. Для тих же поверхонь.

       Для фарбування стель найкраще підійде водоемульсійна тиксотропна фарба. Це склад, який завдяки добавкам має консистенцію сметани. При чому, під час інтенсивного розмішування він стає більш рідким, а після нанесення швидко застигає, не даючи патьоків і не формуючи краплі.

       фасадні фарби
       Відрізняються значно більшою опірністю різних атмосферних і механічних впливів. Відповідно ціна таких складів істотно вище. При їх виборі необхідно орієнтуватися, перш за все, на тип оброблюваної поверхні: цегла, бетон, дерево, метал. Класифікацію фасадних фарб здійснюють за типом в'яжучого складу:

       Силікатні - на основі рідкого скла (силікату) і полімерних частинок. Утворює паропроницаемий міцний і довговічний шар, на якому не з'являється цвіль і грибок (за рахунок кислій реакції в'яжучого);
       Акрилові фарби - на відміну від інтер'єрних, фасадні мають підвищену опірність вигоряння (УФ променів);
       Силіконові - мають найкращі експлуатаційними характеристиками і високою вартістю.
       Емалі і емалеві фарби
       На відміну від фарби емаль не включає до свого складу наповнювачів і розчинників. Тільки сполучна, засноване на фторідних з'єднаннях і невелика кількість пігментів. Такий склад дає при висиханні дуже міцний і еластичний тонкий шар, що перевершує за своїми характеристиками звичайні фарби. У Києві можна купити емалеві фарби наступних типів:

       Алкідні емалі - одна з найбільш популярних різновидів. Вони володіють хорошою еластичністю, довговічні і швидко сохнуть. Їх часто використовують як емаль для ванн, в басейнах, саунах і т. П. Так як вони не бояться перепадів температур і повністю стійкі до вологи.
       Нітроемалі - виготовлені на основі нітрату целюлози. При використанні слід бути особливо обережним, так як при висиханні вони виділяють в повітря велику кількість токсичних речовин. З огляду на те що, вони дуже швидко сохнуть, наносити їх потрібно за допомогою спеціального розпилювача.
       Поліуретанові емалі - утворюють захисний шар, що володіє по щення зносостійкість. Рекомендується використовувати для фарбування підлогових покриттів в приміщеннях з підвищеним людинопотік. Сохнут досить довго, поверхня придатна до експлуатації тільки на другу добу після нанесення емалі. Такий склад досить токсичний, тому працювати з ним необхідно в захисних рукавичках і окулярах, а приміщення під час роботи регулярно провітрювати.
       При виборі фарбувальних речовин будь-якого типу необхідно, перш за все, орієнтуватися на область застосування, які зовнішні фактори будуть впливати на пофарбовану поверхню: сонце, волога, температура. Потім потрібно визначити тип в'яжучого речовини для максимально міцного з'єднання фарби з основою. Як правило, така інформація вказується виробником на упаковці.

       Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

       Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

       В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.