Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10
Головна / Про магазин

Про магазин

 

Інтернет-магазин будівельних матеріалів «Зірка»

Ми завжди готові допомогти своїм клієнтам заощадити час в пошуку необхідних будівельних матеріалів для будівництва та ремонту.

Фахівці нашого інтернет-магазину вже більше дев'яти років успішно здійснюють роботу на ринку України, ми є прямим представником таких провідних вітчизняних і європейських виробників будівельних матеріалів як «Henkel», «Knauf», «ПрофільУкраіни», «Dufa», «Maestro», « Sigma ».

Широкий асортимент нашого магазину містить більше трьох тисяч найменувань товарів, ми намагаємося цілеспрямовано поповнювати і розширювати існуючий каталог нашої продукції. Ми покликані для того, щоб полегшити витрати часу і сил наших клієнтів на відвідування різних магазинів і супермаркетів. Ви, перебуваючи в домашній обстановці або в офісному кабінеті, в будь-який зручний для Вас час, можете ознайомитися з каталогом товарів, з їх докладними характеристиками, їх вартістю. Ідея створення інтернет-магазину будівельних матеріалів «Зірка» полягає в тому, щоб надавати хорошу можливість купувати будматеріали за доступною вартості протягом усього терміну ремонтних і будівельних робіт. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір будівельних матеріалів, будівельно-господарського інвентарю, ручного інструменту, кабельно-провідникової продукції для будь-яких типів робіт.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів «Зірка» - це точну відповідь на питання про те, де в Кривому Розі купити гіпсокартон, металовироби, дюбеля, саморізи, аксесуари для малярних робіт, болгарки, дрилі, перфоратори. А також у нас є відповіді на питання, де найнижча вартість на такі елементи декору та інтер'єру як декоративна штукатурка, плінтус і ламінат.

Нашими незаперечними перевагами є:
- великий асортимент товарів, який здатний задовольнити будь-які запити споживачів;
- досвідчений, уважний персонал, який в першу чергу орієнтується на оперативне, якісне виконання замовлень і рішення будь-яких проблем, що виникають;
- тісна співпраця з великими виробниками будівельних матеріалів;
- допомога в економії часу клієнтів на пошук і вибір необхідних матеріалів і устаткування;
- існування гнучкої системи знижок, яка в основному орієнтована на постійних клієнтів і великі замовлення.

Ласкаво просимо в інтернет-магазин будівельних матеріалів «Зірка»!

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.