Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10

Пиломатеріали

Брус-рейка монтажні 1
  OSB плити 2

   Різновиди пиломатеріалів

   Характеристика готових пиломатеріалів залежить від породи деревини, використовуваного обладнання, дотримання технології виробництва і просушування, а також способу розпилу. Саме останній фактор впливає на текстуру дошки.

   Розпилювання деревини проводять декількома способами, що відрізняються напрямком проведення розпилювання:

   Поперечне розпилювання застосовують для виробництва художнього паркету, рустикальний спосіб використовують для виготовлення підлогового покриття. Пиломатеріали, отримані способом радіального розпилу, мають дуже привабливий зовнішній вигляд, відрізняються міцністю, стійкістю до деформацій і зовнішніх впливів. Тангенціальний розпил утворює на поверхні дошки гарний візерунок у вигляді цікавих арок і кілець.

   Однак на поверхні деяких дощок можуть з часом утворюватися відшарування. Найбільшим попитом серед та дорогими є радіальні пиломатеріали, так як їх поверхня має однорідну текстуру, незмінні розміри, хороші механічні характеристики, ступінь усихання.

   Сушку пиломатеріалів проводять як на відкритому повітрі, так і за допомогою спеціальних камер, які представляють собою щільно закриті приміщення. Перший вид продукції містить до 20% вологи, другий піддається додатковій обробці захисними засобами, а вміст вологи становить до 14%. Зрізи пиломатеріалів можуть бути торцованная (обрізаними по всій довжині) і неторцованнимі.

   Залежно від ступеня обробки пиломатеріали бувають:

   Брус - це колода, обтесане з усіх боків, що використовується при зведенні будинків, а також для виготовлення окремих великих елементів вікон, сходів і інших. Товщина бруса складає 100 мм.

   Бруски - це «брус в мініатюрі», товщиною менше 100 мм, бувають необробленими, строганнимі (хоча б одна сторона оброблена) і каліброваними (підігнаний під певний розмір). Сфера застосування - виробництво меблів, виготовлення обрешітки, настилів, каркасів, альтанок та інших об'єктів.

   Дошки роблять із колод або брусів. Вони бувають необрізними, обрізів (мають гладку кромку) і обрізів тільки з одного боку. Крім того, дошки бувають каліброваними, тобто мають задані розміри.

   Шпали - матеріал, що володіє підвищеною міцністю і мінімальної чутливістю до температурних коливань.

   Горбиль - це дошки, отримані при розпилюванні колоди, що мають рівну і напівкруглу поверхню.

   Обапол - пиломатеріал, вироблений з бічної частини колоди, що має всього лише одну плоску сторону.

   Переваги і недоліки
   Людина в усі часи був оточений об'єктами і виробами з дерева. Даний матеріал використовували для зведення будинків і церков, лазень і всіляких господарських будівель. Людини оточували дерев'яні вікна, двері, столи, стільці та інші меблі. Чи не втратила деревина своєї популярності і в наші дні. Навпаки, завдяки позитивним якостям дерева, будівельні та оздоблювальні матеріали з деревини стають ще більш затребуваними.

   Плюси пиломатеріалів:

   Мінуси:

   Щоб убезпечити пиломатеріали, зробити їх більш зносостійкими і довговічними, проводять обробку спеціальними захисними речовинами, здатними значно зменшити вище перераховані недоліки.

   Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

   Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

   В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.