Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10
Головна / Каталог товарів / Будівельні матеріали / Суміші для підлоги і стін

Суміші для підлоги і стін

Сухі штукатурки 1
  Сухі шпаклівки 2
   Шпаклівки готові 3
    Суміші для підлог 4
     Самовирівнювальні суміші 5
      Гідроізоляція для підлог 6
       Гідроізоляційні штукатурки 7

        Суміші для стін і підлоги


        Сухі суміші для стін і підлоги являють собою сучасний високотехнологічний наукомісткий продукт. Застосування даних будівельних матеріалів дозволяє серйозно підвищити продуктивності праці і домагатися результатів, які просто недосяжні при використанні класичного цементу і піску.

        До складу сухих сумішей крім високоякісного цементу або гіпсу входять різні модифікатори. Це мінеральні в'яжучі, полімерні зв'язуючі, інертні наповнювачі та інші добавки, залежно від призначення конкретного продукту.

        Основними перевагами сухих сумішей для стін і підлоги є:

        Тривалий термін зберігання;
        Екологічна безпека;
        Можливість створювати потрібні композиції речовин;
        Зручність транспортування;
        Великий термін зберігання;
        Простота в роботі.
        Штукатурки і шпаклівки чудово підходять, як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, а також для заповнення швів. Вони поділяються на:

        Стартові. Вони призначені для вирівнювання серйозних нерівностей і нанесення великими шарами: 2 мм - 2 см.
        Фінішні. Призначаються для створення ідеально рівного фінішного покриття. Наносяться шаром: 0,1 -2 мм.
        Універсальні. Можуть використовуватися як стартові, і як фінішні.
        Залежно від основи шпаклівки можуть бути:

        Гіпсові. Застосовуються для внутрішніх робіт.
        Цементні. Можуть використовуватися, як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.
        Існує цілий ряд декоративних штукатурок, які дозволяють створити на поверхнях різні візерунки, такі, як короїд, баранчик, різні камінцеві композиції та інші.

        Наливні (самовирівнюючі) підлоги і стяжки є сумішами для швидкого, простого і ефективного створення міцних і рівних підстав в приміщеннях різного типу і зовні. Суміші для стяжок, як правило, є основою для нанесення самовирівнюється статі. До їх складу входять різні наповнювачі і модифікатори, які забезпечують найвищу міцність. Наливні підлоги бувають:

        Цементно-гіпсові. Застосовуються для вирівнювання поверхонь всередині приміщень під фінішні покриття (ламінат, паркет, плитка). Розраховані на помірні навантаження.
        Бетонно-полімерні. Можуть використовуватися, як всередині, так і зовні будинків. Розраховані на середні і високі навантаження. Можуть використовуватися всередині і зовні будинків.
        Полімерні. Застосовуються для створення промислових підлог усередині і зовні будівель: паркінги, цехи, склади, морозильні камери, приміщення з високими вимогами антистатики і протипожежної безпеки. Витримують великі навантаження і стійкі до активних хімічних реагентів.
        Наливні підлоги дуже прості в застосуванні і дозволяють легко нівелювати дрібні нерівності стяжки, створюючи ідеальне покриття під будь-які фінішні роботи. Самовирівнювальні підлоги успішно використовують, як в промислових, так і в житлових приміщеннях, всередині і зовні.

        Існують також гідроізоляційні суміші, які забезпечують надійний захист від впливу вологи. Їх застосовують в приміщеннях з постійною підвищеною вологістю (лазні, сауни, ванні кімнати і ін.), А також при створенні басейнів.

        Купити суміші для стін і підлоги ви можете на нашому сайті, замовити по телефону, або приїхати за адресою м Кривий ріг, вул. Телевізійна 2/12

        Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

        Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

        В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.