Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10

Будівельна хімія

Герметики, силікони 1
  Пластифікатори 2
   Суміші для заповнення швів в плитці 3
    Клей для мінеральної вати і пінопласту 4
     Клей для гіпсокартону 5
      Клей для плитки 6
       Клей для каменю 7
        Клей для шпалер і склополотна 8
         Піна монтажна 9
          Універсальні клею, рідкі цвяхи 10
           Миючі та дезінфікуючі засоби 11

            Купити будівельну хімію за цінами виробника


            Будучи офіційним дистриб'ютором провідних світових брендів - виробників будівельних матеріалів, компанія Зірка21 готова запропонувати найбільш вигідні та зручні умови поставок. Ми в змозі забезпечити необхідними товарами будівництво різних масштабів - від невеликого приватного будинку до висотних (багатоповерхових) житлових об'єктів, великих промислових будівельних майданчиків та інфраструктурних споруд спеціального призначення.

            Один з напрямків діяльності інтернет-магазину - продаж будівельної хімії, яка сьогодні користується підвищеним попитом.

            Ті часи, коли будівельні майданчики одночасно служили «лабораторіями», в яких забудовники самостійно «на око» створювали розчини потрібного складу і інші будматеріали з певними характеристиками і властивостями, давно пройшли. На допомогу прийшла професійна будівельна хімія, яка дозволяє спростити і прискорити процес будівництва, ремонту та реконструкції. Завдяки даним продуктам стало можливим проведення будівельних робіт в будь-якому кліматі і в будь-який час року, до того ж за рахунок їх застосування підвищилися якість і довговічність об'єктів.

            Актуальність і затребуваність даної продукції підтверджуються статистичними даними - світовий ринок будівельної хімії демонструє стійке щорічне зростання. Обійтися без різного роду хімічних добавок зараз вже не можуть ні будівельні компанії, ні приватні забудовники.

            Показовий приклад застосування будівельної хімії - модифікований бетон: він використовується більш ніж в 80% всіх випадків будівництва. На будь-якому будівельному об'єкті в таких містах, як Київ, Львів та ін., Гарантовано застосовуються розчини зі спеціальними добавками. Зокрема, затребувані готові сухі суміші, створені з додаванням суперпластифікаторів, які дозволяють отримувати бетон з поліпшеною (ущільненої) структурою, завдяки чому збільшуються міцність, водонепроникність, морозостійкість і в цілому довговічність майбутньої конструкції.

            Асортимент і умови покупки
            У нашому магазині можна замовити дрібним, середнім і великим оптом наступні групи товарів:

            конструкційні та оздоблювальні матеріали (модифіковані сухі будівельні суміші);
            промислові підлоги;
            модифіковані бітумні системи (в тому числі для створення м'якої покрівлі і герметизації);
            адгезіви;
            склеювальні склади (суміші для склеювання і фіксації різних матеріалів і поверхонь);
            системи для посилення конструкцій;
            гідроізоляцію (захисні покриття);
            герметики (використовуються для гідроізоляції і герметизації стиків і швів, а також для створення захисного шару);
            засоби для догляду за конструкціями та ін.
            В якості постачальників ми вибрали відомі у нас і за кордоном компанії, які забезпечують гарантії по своїх товарів. На сайті інтернет-магазину ви можете отримати детальну інформацію за доступними продуктам BASF, MAPEI, SIKA, «РК Композит», «Гідротекс» та інших виробників, а також порівняти відповідні по характеристикам зразки.

            Асортимент будівельної хімії досить великий і включає як окремі добавки, так і вже повністю готові до застосування продукти. Наша компанія регулярно відстежує новинки на будівельному ринку і становить каталог з урахуванням останніх досягнень будівельної сфери і вимог споживачів.

            Хімічні добавки для розчинів: типи, дія, призначення
            Щодня наш магазин отримує заявки на поставку сухих будівельних сумішей, продуктів гідроізоляції, систем промислових підлог і герметиків. Особливо затребувані конструкційні та оздоблювальні матеріали. Як змінюються характеристики розчинів під впливом хімічних добавок?

            Спеціальні добавки дозволяють отримувати бетон і інші розчини з заданими властивостями. Завдяки добавкам можна впливати на поведінку головних компонентів розчину (а саме - цементу) на різних стадіях схоплювання і твердіння. Залежно від того, яка група добавок використовується, можна:

            регулювати властивості сумішей, наприклад, зробити розчин більш пластичним або рухомим, підвищити водовідштовхувальні можливості і т.д .;
            надати суміші спеціальні властивості, необхідні для конкретного об'єкта;
            створити умови для проведення будівельних та ремонтних робіт в складних кліматичних умовах (противоморозні добавки для робіт при мінусовій температурі);
            регулювати швидкість схоплювання цементу і тверднення бетону;
            збільшити стійкість до корозії арматури в залізобетонних конструкціях;
            зменшити проникність бетону (гідрофобізатори);
            отримувати бетон потрібного відтінку (добавки-пігменти) і т.д.
            Наша компанія реалізує суміші, до складу яких входять:

            Пластифікатори - хімічні речовини і сполуки, що впливають на пластичність і еластичність розчинів і сумішей.
            Суперпластифікатори, що збільшують щільність і міцність бетонних конструкцій, рухливість сумішей, їх морозо- і вологостійкість, а також зчепленням (адгезію) з арматурою. Пластифікатори знижують усадку сумішей, а також загальні витрати на приготування бетону та інших розчинів (в тому числі за рахунок зменшення витрати цементу).
            Гідроізоляційні добавки (компоненти, що впливають на структуру бетону), рекомендовані для застосування на наземних і підземних об'єктах з підвищеною вологістю.
            Модифікатори бетону.
            Добавки, що регулюють щільність і пористість сумішей.
            Противоморозні добавки (необхідні при проведенні будівельних робіт в зимовий час).
            Прискорювачі або сповільнювачі твердіння бетону.
            Стабілізатори - будівельна хімія, яка б знизила розшарування розчинів.
            Як правило, в більшості сумішей застосовуються комплексні добавки, що дозволяють регулювати кілька характеристик майбутнього розчину. Хоча перераховані компоненти будівельної хімії можна купити окремо, рекомендується використовувати готові суміші, оскільки тільки так можна гарантувати очікуваний результат. Справа в тому, що дія модифікаторів і пластифікаторів залежить від якості інших компонентів суміші (того ж цементу і піску), і крім того, складно передбачити, як будуть себе вести в розчині добавки різного призначення від різних виробників.

            Допомога експертів
            Серед наших замовників є і компанії - юридичні особи, і приватні особи, в тому числі люди, які самостійно займаються будівельними або ремонтними роботами. Не завжди покупці, яким потрібна будівельна хімія оптом, є фахівцями в даній сфері і мають чітке уявлення, який товар в якій кількості потрібен в їх конкретному випадку. Навіть професійні будівельники не завжди чітко орієнтуються в асортименті, оскільки він постійно поповнюється новими незнайомими продуктами. У таких випадках ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультаційну підтримку.

            Наші фахівці, що мають технічну освіту, розкажуть:

            що являє собою та чи інша будівельна суміш або інший продукт (клеї, гелі, розчинники, праймери, активатори, мембрани і т.д.);
            які є альтернативи по різних продуктів (наприклад, якщо покупець обмежений у бюджеті);
            що краще вибрати з урахуванням особливостей будівельного об'єкта;
            як користуватися продуктом і т.д.
            Дуже часто задають питання щодо витрат різних продуктів. В інструкції дається розрахунок при «ідеальних» умовах, які не завжди можна створити. Наші консультанти допоможуть вам врахувати особливості вашого об'єкта.

            Оскільки ми представляємо будівельну хімію від декількох торгових марок (як зарубіжних, так і вітчизняних), завжди є можливість вибрати в магазині варіант з оптимальним співвідношенням ціна / якість.

            Купити будівельну хімію ви можете на нашому сайті, замовити по телефону, або приїхати за адресою м Кривий ріг, вул. Телевізійна 2/12

            Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

            Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

            В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.