Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10

Ванна кімната

Санфаянс 1
  Рушникосушки 2
   Аксесуари для ванної кімнати 3
    Дзеркала, шафки, тумби 4
     Душові трапи 5
      Душові кабіни і ванни 6

       Ванною кімнатою користуються всі члени сім'ї, які проживають в будинку по кілька разів на день. Меблі для ванної кімнати - це тумби і комоди, шафи, пенали та колони, дзеркальні шафи. Вона повинна вирішувати завдання зберігання банного приладдя та косметичних засобів, а також гармонійно поєднуватися з сантехнікою і санфаянсом.

       Як купити меблі для ванної: що вибрати?


       При виборі виробів в санвузол враховують параметри:

       У великі і просторі санвузли можна купувати вироби з великими розмірами - вони увійдуть в обстановку і не вкрадуть простір. Якщо приміщення маленьке, то комплект гарнітура повинен мати відповідні розміри. Цей параметр впливає на вибір матеріалу. Наприклад, дорогі меблеві набори з масиву дерева часто мають великі розміри, тому їх розумно встановлювати в просторих приміщеннях.
       Відстань між виробами має забезпечувати нормальний прохід до сантехніки і санфаянс. Якщо душова кабіна буде стояти занадто близько до пральної машини, у господарів не буде можливості нормально підійти до приладу. Тумба з умивальником підвісного типу вирішує такі завдання, організовуючи простір під собою. Якщо в родині є люди з обмеженими можливостями, потрібно купувати меблі для ванни з певними функціями для таких людей.

       Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

       Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

       В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.