Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10

Будівельне кріплення

Троси 1
  Куточки кріпильні 2
   Кріплення балок 3
    Такелаж 4
     Пластини кріпильні 5
      Перфоровані стрічки 6
       Ланцюги 7
        Опори колон 8

         Будівельне кріплення

         Будівельні кріплення - це група елементів, які використовуються для зв'язування або закріплення між собою різних конструкцій, деталей або обладнання на будівельному майданчику. Це включає в себе ланцюги, троси, стропи, карабіни та інші елементи з'єднання.

         Ланцюги в основному використовуються як частини ланцюгових блоків, які забезпечують підйом тяжкого обладнання на висоту або переміщення великих вантажів. Троси використовуються для тягових робіт, зокрема, підчіплювання вантажів до кранів або для допомоги при підйомі вантажів на робочі майданчики висотних будівель.

         Стропи складаються з кількох тросів і використовуються для закріплення вантажів, щоб забезпечити безпеку під час їх піднімання або переміщення. Карабіни є елементами з'єднання, які використовуються для з'єднання різних елементів кріплення між собою.

         При використанні будівельних кріплень, важливо дотримуватися всіх необхідних правил щодо безпеки, включаючи використання правильного обладнання та його належне зберігання, перевірку на наявність пошкоджень перед використанням, а також дотримання вагових обмежень та інших вимог для кожного типу кріплення.

         Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

         Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

         В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.