Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10
Головна / Каталог товарів / Витратні матеріали

Витратні матеріали

Круги по металу 1
  Тент плівковий 2
   Коронки по металу 3
    Окуляри захисні 4
     Респіратори 5
      Рукавички 6
       Ножі 7
        Набори свердел 8
         Бури по бетону 9
          Свердла по металу 10
           Бури SDS-plus 11
            Диски по дереву 12
             Диски алмазні 13
              Круги по каменю 14
               Круги по бетону 15
                Скотч паперовий 16
                 Пильні шини 17
                  Коронки алмазні 18

                   Витратні матеріали

                   Для багатьох сучасних будівельних інструментів необхідні різноманітні витратні матеріали. До них відносяться свердла, шліфувальні диски, наждачний папір, щітки та ще безліч типів та моделей. Свою назву витратний інструмент отримав через те, що він часто потребує заміни. Змінні свердла для пневматичного дриля дозволяють робити отвори різного розміру за допомогою одного і того ж інструменту, а шліфувальні диски і пилки з різними типами покриттів дозволяють обробляти різні матеріали. Ще одна перевага витратного інструменту – це відносно невисока вартість.

                   Сфера застосування

                   Купити видаткові інструменти можна з різними цілями:

                   Головна перевага будь-якого типу витратного інструменту – це простота в експлуатації. Для того, щоб використовувати свердло або наждачний папір, не потрібні спеціальні навички або знання. Тому витратний інструмент можна використовувати кожним. Деякі типи можуть застосовуватися окремо від інструментів, наприклад, шліфувальний та наждачний папір.

                   Історія появи

                   Витратні матеріали виникли тоді, коли виникла потреба у заміні окремих елементів різних інструментів. Змінні свердла чи шліфувальні диски використовувалися ще багато сотень років тому. Еволюціонували вони також паралельно з інструментами. Сучасні варіанти від своїх попередників мінімально. Для виготовлення використовуються високоміцні матеріали, дозволяють обробляти практично будь-які типи поверхонь. Але сам пристрій шліфувального диска або свердла залишається незмінним протягом століть, змінюються лише інструменти, в яких вони використовуються.

                   Ситуація на ринку

                   Серед виробників витратних інструментів можна виділити кілька великих компаній, які встигли завоювати популярність серед великих будівельних компаній, приватних будівельників або просто людей, які займаються будівельними чи оздоблювальними роботами. Наприклад, українська компанія Intertool функціонує на ринку з 1999 року і відома як виробник недорогих будівельних інструментів.
                   Російська компанія Sturm працює з 2003 року, а асортимент її продукції включає десятки моделей і модифікацій. До недоліків можна зарахувати досить високу вартість продукції.

                   Еволюція інструменту

                   За останні кілька століть конструкція змінного інструменту принципово не змінювалася. З'явилися нові матеріали, використання яких дозволило обробляти особливо міцні конструкції. У майбутньому видаткові інструменти навряд чи суттєво зміняться. Можливе застосування нових покриттів і типів кріплень, але пристрій таких інструментів залишиться незмінним.

                   Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

                   Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

                   В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.