Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10
Головна / Каталог товарів / Дача, сад, город / Заборні секції, сітка рабиця

Заборні секції, сітка рабиця

Заборні секції 1
  Сітка рабиця 2

   Заборні секції, сітка рабиця

   Заборні секції купити в інтернет-магазині Зірка21 Кривий Ріг.

   Секційний паркан - один із найпопулярніших видів огорожі. Такі металеві паркани набули широкого поширення у міському та заміському будівництві. Паркани - металеві будівельні зварні металоконструкції, за допомогою яких гранично просто встановити будь-який вид огорожі. Секції металевого паркану найчастіше виготовляються з металопрокату, наприклад профільна труба, квадрат, кругла труба, коло, смуга і т.д.

   Застосування
   Чому секційні паркани набули такого широкого поширення?

   1. Огородження такого типу досить прості, виготовляються в цехових умовах і як наслідок мають відносно низьку вартість;
   2. Зварні секції металевого паркану досить прості в установці (в короткі терміни виконується буріння ям під стовпи, потім слідує бетонування металевих стовпів з подальшим кріпленням до них секцій за допомогою зварювання або болтового з'єднання), що також знижує кінцеву вартість огорожі;
   3. Такі паркани дуже красиві та елегантні, вони надають стилю та витонченості території, на якій встановлені. Цей фактор посилюється застосуванням елементів художнього кування;
   4. Різний дизайн та індивідуальне виконання секційних огорож – ще одна незаперечна перевага.

   Виробництво

   Виготовлення забірних секцій відбувається у кілька етапів: за кресленнями проводиться відрізка заготовок, у кондукторі проводиться зварювання конструкцій, потім фарбування у два шари ґрунтом та емаллю. Надалі готові парканні секції встановлюють на ділянці замовника. Все це разом з високим професіоналізмом монтажників забезпечує швидку установку металоконструкцій. Забірні секції – це зварні конструкції з профільної або круглої труби та заповненням із огороджувального матеріалу. До останніх належать:

   Але трапляються випадки, коли секційні паркани ушкоджуються якимось чином. У такій ситуації потрібно лише замінити пошкоджені секції на нові. Як бачите, у секційних парканів високий рівень ремонтопридатності, що є не менш важливою перевагою, ніж вищеназвані. А ще секційні паркани є хорошим способом захисту доступу на територію.

   Ціна секційних огорож та огорож

   Ціна замовлення секційного паркану розраховується кількістю погонних метрів. Щоб сформувати замовлення, Вам необхідно зателефонувати чи написати у відділ продажу нашої компанії. Найближчим часом Вас відвідає наш спеціаліст, виміряє ділянку, почує побажання та пропозиції, а потім у короткий термін висококваліфіковані монтажники встановлять секційні огорожі. Ціни на секційні паркани Ви можете переглянути та завантажити у розділі засобів благоустрою територій.

   Сітка рабиця купити в інтернет-магазині Зірка21 Кривий Ріг.

   Огородити паркан або поділити територію дешево, і без зайвих витрат дозволяє сітка рабиця. Один із поширених варіантів постійного чи тимчасового огородження. Якщо ви хочете купити такий варіант сітки, вам потрібно знати про її види.

   Види сітки рабиці:

   1. оцинкована;
   2. з полімерним покриттям;
   3. стандартна без покриття.

   Оцинкована сітка має посилені антикорозійні властивості, що плюс у використанні. Така сітка довговічна і вам не доведеться міняти її незабаром. Її часто використовують для огорож вольєрів, пасовищ, складських приміщень та ін.

   Сітка з полімерним покриттям виготовляється з оцинкованого або не оцинкованого дроту з покриттям кольорового полімеру. Зовнішній вигляд такого варіанту підходить як для дач, так спортивних майданчиків, за рахунок високих естетичних показників.

   Звичайну рабицю без покриттів використовують для тимчасових огорож, т.к. вона не захищена від виникнення іржі і цим має менший експлуатаційний термін. Такий варіант огорож має низьку вартість.

   Ціна на сітку рабиці залежить від розмірів осередків. Чим менший розмір осередків, тим дорожча вартість такого огородження. Хочеться відзначити і метод утворення осередків - це зварний та плетений, де другий вважається надійнішим.

   Якщо ви хочете купити сітку рабицю в Кривому Розі та області, то стежте за якістю зовнішнього покриття, щоб убезпечити себе від неякісного виготовлення. Тому для замовлення такої огорожі звертайтесь до нашої компанії і ми доставимо вам необхідний варіант сітки в обумовлені терміни та виконаємо необхідні роботи.

    

   Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

   Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

   В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.