Ми допомагаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10

Пилососи садові

Пилосос-повітродув 1

  Який вибрати пилосос: електричний кабельний чи акумуляторний?

  Загалом існує ще третій тип садових пилососів — бензинові. Але ми їх не розглядаємо через досить брудну роботу. Головним недоліком є ​​вихлопні гази. Потужність таких агрегатів, звичайно, висока, тому вони найчастіше використовуються в "промислових" цілях і для використання на звичайній прибудинковій ділянці будуть недоцільними. Також, їх експлуатація потребує особливого обслуговування і дуже шумні.

  Зупинимося на електричних моделях, які екологічно чисті, не видають багато шуму та практично не вимагають особливого обслуговування. Розглянемо два типи електричного садового пилососа: дротовий та акумуляторний.

  Дротовий пилосос
  Ідеально підійде для невеликих прибудинкових ділянок, тому що потрібно буде думати, як підключити пилосос до розетки. Не вимагає особливого обслуговування, цілком надійний і добре справляються з покладеним на нього завданням. Видає мало шуму і може працювати як на всмоктування сміття, так і на видування повітря (повітродув). Тому садові пилососи електричні повітродувки будуть корисними для звичайного прибирання садових доріжок від листя та іншого сміття. Відрізняється за габаритами, потужністю та розміром мішка для сміття.

  Акумуляторний пилосос
  Якщо територія ділянки велика і потрібна максимальна мобільність, садовий пилосос на акумуляторі підійде найкраще. Щоправда, він не такий легкий, як дротовий, але зазвичай їх роблять у вигляді рюкзаків або передбачають спеціальні ремені для зручного перенесення. Залежно від моделі та ціни вибирається ємність акумулятора. Зазвичай його вистачає щонайменше на 30 хвилин і максимум на 6 годин. Мінімального значення цілком достатньо, щоб усунути невелику територію. Вони теж надійні, невибагливі в експлуатації і практично такі ж, як дротові, але значно дорожчі через вбудовану батарею.

  Види електричного садового пилососу

  Тут ми розглянемо садові пилососи за габаритами та типорозміром, які можна розділити на три види. Вони можуть бути електричними, бензиновими або акумуляторними, але в різних виконаннях призначені для прибирання певного розміру території.

  Ручний пилосос
  Один з найпоширеніших видів пилососів із компактною та легкою вагою, що дає можливість використовувати його однією рукою. Для цього є зручна ручка. Найчастіше такі моделі купують заради іншої функції - видування повітря. Існують саме повітродуви, які працюють лише в цьому режимі. У випадку з пилососами ця функція часто йде як додаткова.

  Ранцевий пилосос
  Як уже говорилося вище, чим більша територія, тим мобільнішим і потужнішим потрібен пилосос. Ранцеві моделі можуть бути акумуляторними, а бензиновими. Останній настільки токсичний, що доведеться ходити разом із ним у хмарі вихлопних газів. Перевага такого виду незаперечна — одягли на плечі і навіть якщо він досить вагою, то на спині його практично не відчуваєш. Дуже зручно.

  Промисловий пилосос
  Щоб доповнити картину, згадаємо ще один вид пилососів – промислові. Відразу зрозуміло, що використовуються вони в основному для великих територій: прибирання вулиць, площ, торгових центрів та інших подібних цілей. Можуть бути провідними електричними, акумуляторними та бензиновими.

  Функції садових електричних пилососів

  Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

  Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

  В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.