Ми допомогаємо будувати майбутнє
+38 (068) 002-10-01+38 (068) 250-10-10
Главная / Каталог товарів / Будівельні матеріали / Гіпсокартон та комплектуючі

Створити новий стиль кімнати найчастіше допомагають самі нехитрі матеріали. Хто б міг подумати, що на сьогодні гіпсокартон стане найпопулярнішим будівельним продуктом для створення оригінальних інтер'єрів і сучасних обробок для будинку, квартири або офісу. Це досить простий у використанні і надійний за якістю товар - ярусні стелі, перегородки в кімнаті, декоровані стіни, оригінальні дверні прорізи - все це можливо створити за допомогою даного будматеріалу.

Але якщо купити сам гіпсокартон не складе труднощів, то ось щоб підібрати правильно і не продешевити з надійністю додаткових інструментів і продукції для установки гіпсокартону - тут потрібно або добре розбиратися, чи скористатися послугами фахівця. Адже купити гіпсокартон і комплектуючі найкраще там, де розуміють як його застосовувати і знають як правильно підбирати додаткові матеріали. Таке місце з кваліфікованими співробітниками - це наш інтернет-магазин Зірка21 .

Який потрібен гіпсокартон і комплектуючі: ціна питання
Крім самого гіпсокартону, що ж входить в комплектуючі для нього? Це можуть бути не тільки продукція, що стосується безпосередньо роботи тільки з цим будматеріалом, але і як додатковий набір товарів для суміжних робіт. Комплектуючі - це:

кути і маяки;

профілі;

кріплення;

штукатурні сітки і стрічки.

Останні можна використовувати не тільки в роботі з гіпсокартоном - Ви цілком обійдетеся стрічками і сітками поза поверхонь гіпсокартону.

Що стосується ціни на гіпсокартон і його комплектуючих - тут наша онлайн-майданчик надає найсміливіші знижки, а також постійні акції на той чи інший товар. Вища якість від світових виробників, довголітня гарантія і прийнятна ціна - це наш інтернет-магазин Зірка21.

Купити гіпсокартон та комплектуючі ви можете на нашому сайті, замовити по телефону, або приїхати за адресою м Кривий Ріг, вул. Телевізійна 2/12

Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.